Dekarstwo, dachy z membrany  PVC- Antmex Bielsko-Biała

Sprzęt

 Leister TRIAC AT

Zgrzewarka Leister do membrany PCV

Uniwersalny model ręcznej dmuchawy gorącego powietrza do profesjonalnych zastosowań, polecany w szczególności do spawania tworzyw sztucznych i zgrzewania folii termoplastycznych. Leister TRIAC AT jest wyposażony m.in. w precyzyjną regulację parametrów spawania tj. temperatury i przepływu powietrza gwarantując deklarowaną wydajnością bez względu na warunki pracy.

Leister Varimat 2

 

Leister VARIMAT V2

Leister VARIMAT V2 – flagowy model zgrzewarki samojezdnej do termoplastycznych folii hydroizolacyjnych na dachy płaskie. Stworzony dla profesjonalnych wykonawców, VARIMAT V2 jest ponad dwukrotnie bardziej wydajny od poprzedniego modelu. Urządzenie jest wyposażone m.in.: w skuteczne zabezpieczenia przed przegrzaniem urządzenia oraz wkładu grzejnego, autostart, automatyczne wychładzanie grzałki, płynną, elektroniczną regulację parametrów zgrzewania z układem stabilizacji oraz bezszczotkowy napęd dmuchawy.

Leister UNIROOF E 40mm

 

Leister Uniroof

Profesjonalna, lekka zgrzewarka samojezdna z dyszą 40 mm do termoplastycznych folii dachowych z PVC, PE, FPO i TPO. Doskonale sprawdza się na w miejscach trudnodostępnych, na płaszczyznach o nachyleniu do 30% oraz na dachach o mniejszej powierzchni np. garażach czy tarasach. UNIROOF E jest wyposażony m.in. w płynną regulację parametrów zgrzewania z elektroniczną stabilizacją, co gwarantuje pierwszorzędnej jakości, jednorodne zgrzewy na całej długości łączenia bez względu na warunki zgrzewania. 

Paslode – Gwoździarka gazowa IM350/90 CT

Gwoździarka gazowa