Dekarstwo, dachy z membrany  PVC- Antmex Bielsko-Biała

Firma i referencje

Firma Antmex powstała w 1993 roku. Blisko 30 lat  doświadczenia i efektywnej działalności na rynku zaowocowały uznaniem i szacunkiem naszych Klientów oraz partnerów w branży budowlanej.

20160505_191600 (Copy)

Firmę tworzą doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w takich dziedzinach jak dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo. Posiadają niezbędne przeszkolenie oraz sprzęt do wykonywania prac wysokościowych. Systematycznie dbamy o poszerzanie naszych kwalifikacji. Bierzemy udział w szkoleniach i kursach, aby być na bieżąco ze zmieniającą się technologią u budownictwie. Dzięki temu dajemy gwarancję, że nasze usługi spełniają najnowsze standardy w dziedzinie dekarstwa.

Zaufanie i referencje

Zaufanie naszych Klientów budujemy dzięki solidności i estetyce wykonania. Znamy wartość czasu naszych Klientów i sami go cenimy, dlatego wielką wagę przywiązujemy do terminowości prac oraz rzetelnego planowania etapów budowy tak, aby nasz udział był przeprowadzony w sposób jak najbardziej sprawny i efektywny.

Udzielamy 2-letniej gwarancji na wykonywane przez nas usługi.

Firma Antmex jest także członkiem Beskidzkiego Klubu Dekarza, który zrzesza najlepsze firmy dekarskie na Podbeskidziu.

Naszą sukces w branży zawdzięczamy sobie oraz naszym Klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem, a następnie polecili nasze usługi.

Zobacz nasze referencje:

Antmex_referencje P.A. Nova

Referencje B.T.B

Referencje Renolit

W ciągu 3 dekad działalności zapracowaliśmy sobie na uznanie i renomę w regionie jak i w całym kraju.

Nasze certyfikaty i referencje:

Nasi partnerzy:

logoAxiom